پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت آغاز هفته سلامت

1 ارديبهشت 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت آغاز هفته سلامت پیام تبریکی صادر نمود.

   دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت آغاز هفته سلامت پیام تبریکی صادر نمود. متن پیام بدین شرح است:

 

 

 

 

 

بسمه تعالی

   هفته سلامت ۹۸ با شعار «مراقبت های اولیه سلامت ، راهی بسوی پوشش همگانی سلامت» از یکم تا هفتم اردیبشت ماه گرامی داشته می شود. سلامت بعنوان یکی از مهم ترین مؤلفه های تحقق توسعه پایدار از اهمیتی ویژه در زندگی فردی و اجتماعی برخوردار است. هفته سلامت فرصتی مغتنم جهت واکاوی ظرفیت ها، توانمندی ها، مطالبات و انتظارات جامعه و نیز انعکاس خدمات و دستاوردهای این حوزه می باشد.

   در یک سال گذشته اقدامات مهمی در راستای شعار امسال هفته سلامت در شهرستان دشتی انجام گرفته و گام های موثری در جهت توسعه خدمات بهداشتی درمانی و پوشش همگانی سلامت برداشته شده است و همچنان ادامه خواهد یافت.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته سلامت و عرض تبریک به تلاشگران حوزه سلامت شهرستان دشتی، از تلاش و همت والای آنان در ارائه هرچه بهتر خدمات بهداشتی درمانی به مردم شریف و قدرشناس شهرستان دشتی تشکر و قدردانی نموده، امیدوارم با تداوم این تلاشها و همراهی و تعامل همه بخشهای مرتبط با نظام سلامت شاهد بسط و توسعه این حوزه در همه عرصه ها و دستیابی به توسعه پایدار در بخش بهداشت و درمان شهرستان باشیم.

دکتر اصغر بحرانی                 

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی

۱ اردیبیهشت ۹۸                 


کلمات کلیدی:
رییس.شبکه.دشتی     هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >