معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
هفته سلامت ویترین خدمات یکساله مجموعه بهداشت و درمان است.

19 فروردين 1396
مهندس پرویز احمدی معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در نخستین جلسه مدیران ستادی و سرپرستان مراکز شهرستان گفت: در سال گذشته تلاش های ارزنده و خدمات متنوعی در مجموعه بهداشت و درمان به ویژه در قالب طرح تحول نظام سلامت انجام گرفت و بحمدالله توفیقاتی حاصل شد.

   وی به هفته سلامت اشاره کرد و گفت: در هفته سلامت برنامه های متنوع و مختلفی پیش بینی شده است که مطابق با روزشمار این هفته انجام خواهند شد.
   وی تصریح کرد: پروژهای عمرانی بهداشتی مهمی از قبیل خانه بهداشت، پایگاه سلامت، مرکز خدمات جامع سلامت و کلینیک دهان و دندان به بهره برداری خواهند رسید که هر کدام نقشی مهم در ارتقای سطح خدمات بهداشتی ایفا خواهند نمود.
   وی تصریح کرد: علاوه بر پروژه های عمرانی، برنامه های متنوع آموزشی و بهداشتی نیز در هفته سلامت انجام خواهد شد.
   وی افزود: هفته سلامت ویترین خدمات مجموعه بهداشت و درمان است و ضروری است خدمات یک ساله حوزه سلامت در این هقته به صورت دقیق اطلاع رسانی گردد تا مردم و مسئولین بیشتر با جزییات رویدادها و خدمات نظام بهداشت و درمان آشنا شوند.
   مهندس پرویز احمدی به سامانه سیب هم اشاره نمود و افزود: یکی از برنامه های مهم و فشرده سال قبل سامانه سیب بود که بحمدالله شهرستان به جایگاه خوبی در این برنامه دست یافته است.
وی گفت: هم اکنون مشخصات 97 در صد جمعیت شهرستان دشتی در سامانه ثبت شده است و این افراد می توانند با ارایه کارت ملی در سراسر کشور از خدمات بهداشتی برخوردار شوند.  


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     معاون.بهداشتی.شبکه     مهندس.پرویز.احمدی     تحول.نظام.سلامت     جلسه.واحدهای.ستادی    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >