بازدید معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روستای صعب‌العبور بن‌ بید دشتی + گزارش تصویری

8 خرداد 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همراه با هیاتی از روستای صعب‌العبور بن بید شهرستان دشتی بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان به همراه معاونین فنی و اجرایی خود و همچنین رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، از روستای صعب‌العبور بن بید بازدید کردند.
    در این بازدید، معاون بهداشتی دانشگاه و هیات همراه ضمن ملاقات با مردم، دهیار، آموزگار و دانش آموزان روستای مذکور از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرارگرفته و به بیان راهکارهای عملی برای حل معضلات بهداشتی و ارتقاء سلامت مردم روستا پرداختند.
    در جریان این بازدید، از تنها مدرسه روستا بازدید صورت گرفت و نکات لازم بهداشتی به آموزگار مدرسه یادآوری گردید.
   همچنین به دستور معاون بهداشتی دانشگاه بسته‌های بهداشتی و آموزشی در بین خانوارهای روستا توزیع می‌گردد.
    دکتر عبدالمحمد خواجه ئیان ضمن تقدیر از تیم مدیریتی شهرستان به جهت برنامه‌ریزی‌های ماهیانه و مرتب برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی توسط تیم سلامت مرکز به گروه‌های سنی ساکن در روستا اظهار امیدواری کرد: با اتخاذ تدابیر لازم، سرکشی تیم سلامت از این روستا و روستاهای دورافتاده و محروم شهرستان، افزایش کمی و کیفی یابد.
    این مقام مسئول بهداشتی همچنین خواستار همکاری جدی و بیشتر دهیار با مرکز خدمات جامع سلامت شنبه در زمینه اجرای برنامه‌های بهداشتی و درمانی و در روستا شد.
    روستای بن‌بید در فاصله 30 کیلومتر شهر شنبه و در دل کوه واقع‌شده و به دلیل ناهموار و سخت گذر بودن راه این روستا فقط با خودروی مخصوص مناطق کوهستانی می‌توان به آنجا سفر کرد.


کلمات کلیدی:
بازدید.معاون.بهداشتی     روستای.بن.بید     شبکه.بهداشت.دشتی     رییس.شبکه.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   8 خرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >