دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه ارتقای سطح کیفی برنامه های فرهنگی است.

4 امرداد 1396
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه، ارتقای سطح کیفی برنامه ها و خدمات فرهنگی است.

   دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین معارفه امام جماعت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بر اساس مصوبه شورای اقامه نماز دانشگاه، تکمیل کادر فرهنگی و استقرار روحانیون بعنوان مدیران فرهنگی شبکه ها و بیمارستانهای استان در دستور کار قرار گرفته است که این امر بحمدالله تقریبا در تمامی شبکه ها و بیمارستانهای استان محقق گردیده است.
   حجت الاسلام مجتبی احمدی گفت: افزایش سطح کیفی برنامه های فرهنگی هدف اصلی متولیان حوزه فرهنگ دانشگاه می باشد که در همین راستا تلاشهای خوبی صورت گرفته است.
   وی با بیان اینکه رسالت روحانیون رفع دغدغه درونی کارکنان است افزود: حضور روحانیون در شبکه ها و بیمارستانها فرصتی مغتنم در جهت ارتقای خدمات و برنامه های  فرهنگی از جمله مشاوره در زمینه های احکام و خانواده و همچنین روشنگری و پاسخ به شبهات دینی کارکنان می باشد که میبایست از این فرصتها به نحو شاسته استفاده نمود.
   وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در حوزه فرهنگ بسیار خوب دانست و آنرا نتیجه عزم جدی و  حمایتهای رییس و دیگر مسوولین دانشگاه و مدیران و کارکنان شبکه ها وبیمارستان های استان دانست .
   وی همچنین ضمن تشکر از زحمات رییس شبکه بهداشت و درمان دشتی در حوزه فرهنگ اظهار امیدواری کرد در آینده نیز شاهد روند روبه رشد کیفیت برنامه های فرهنگی باشیم.
   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این دیدار گفت: نگاه ما به فرهنگ نگاهی ویژه است و باعتقاد ما فرهنگ پایه و اساس دیگر فعالیتهای مجموعه بهداشت و درمان می باشد.
   دکتر اصغر بحرانی تصریح کرد: در آینده نیز همچون گذشته از هیچ کوششی در جهت بسط و توسعه برنامه های با کیفیت  فرهنگی دریغ نخواهیم کرد.
گفتنی است در پایان این جلسه حجت الاسلام عقیل ربیعی بعنوان امام جماعت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی و از تلاشهای ارزنده سید محسن حسینی در اقامه نماز جماعت در سالیان متمادی در شبکه بهداشت و درمان دشتی تجلیل شد.


کلمات کلیدی:
ستاد.اقامه.نماز     معارفه.امام.جماعت     حجت.الاسلام.ربیعی     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >