معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتی:
در یک سال گذشته 10 هزار دانش آموز و کودک از طرح وارنیش فلوراید بهره مند شده اند.

7 شهريور 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در یک سال گذشته 10 هزار دانش آموز و کودک از طرح وارنیش فلوراید بهره مند شده اند.

   مهندس پرویز احمدی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در یکسال گذشته 10 هزارنفر شامل دانش آموزان و کودکان 3 تا 6 سال شهرستان  ازخدمات طرح وارنیش فلوراید با هزینه ای بالغ بر 300میلیون تومان بصورت رایگان بهره مند گردیده اند.
   وی با اشاره به اینکه هم اکنون 6 واحد دندانپزشکی در مراکز شهرستان بصورت ثابت دایر می باشند افزود: افتتاح و راه اندازی مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان واقع در مرکز شهید احمدی خورموج با ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی، استقرار دندانپزشک در روستای زیارت و شهر شنبه بصورت ثابت با ارایه کلیه خدمات دندانپزشکی از قبیل فیشورسیلانت، جرمگیری، عصب کشی، پالپتومی و ترمیم به تمام گروههای سنی، و تجهیز واحد دندانپزشکی زیارت و شنبه به دستگاه رادیوگرافی جهت گرفتن تصاویر تک دندانی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت دهان و دندان در یک سال گذشته بوده است.
  وی با اشاره به ارائه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی با همکاری بسیج جامعه پزشکی به مردم روستای سنا افزود: با استفاده از یونیت سیار دندانپزشکی خدمات وارنیش فلوراید و فیشورسیلانت نیز جهت دانش آموزان و کودکان عشایر با هزینه 11 میلیون تومان بصورت رایگان انجام گرفت.
   وی تصریح کرد: هم اکنون خدمات دندانپزشکی در سطح شهرستان با 8 دندانپزشک و 2 بهداشتکار دهان و دندان به مراجعین ارائه می شود.

 

   فایل متن خبر:                                                                                             


کلمات کلیدی:
طرح.وارنیش.فلوراید     وارنیش.دانش.آموزان     بهداشت.دهان.ودندان     دندانپزشک     بهداشتکار.دهان.ودندان     مهندس.پرویز.احمدی    
شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >