افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی در شهرستان دشتی

30 آبان 1396
کلینیک سیار دندانپزشکی در شهرستان دشتی افتتاح شد.   آیین افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی با حضور فرماندار و جمعی از مسولین شهرستان دشتی در دبستان شهید غریبی روستای عربی برگزار شد.

   فرماندار شهرستان دشتی در این آیین گفت: با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به بهداشت و درمان و اجرای طرح تحول نظام سلامت، گام هایی اساسی در راستای ارتقای این حوزه برداشته شده است.

   غلامرضا مهرجو افزود: در طی مدت اجرای طرح تحول نظام سلامت در بخش تجهیزات و امکانات و زیرساخت های بهداشتی درمانی بالغ بر 26 میلیارد تومان به حوزه سلامت شهرستان اختصاص یافته است.

   وی گفت: در حال حاضر می توانیم بگوییم کلیه فضاهای بهداشتی و درمانی شهرستان نوسازی و یا احداث گردیده و یا در حال نوسازی و احداث می باشند و این نشانگر نگاه ویژه دولت به مقوله بهداشت و درمان است.

   وی به پروژه های عمرانی بهداشتی شهرستان اشاره کرد و گفت: عملیات احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهیداحمدی خورموج، احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهیدان توپال بادوله، احداث ده خانه بهداشت و آغاز عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت مسکن مهر خورموج که 15 هزار نفر را تحت پوشش قرار می دهد از مهمترین پروژه های عمرانی بهداشتی اخیر شهرستان می باشد.

   فرماندار شهرستان دشتی تصریح کرد:  افتتاح کلینیک دندانپزشکی سیار در ادامه احداث مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان اقدام ارزنده ای در جهت پیشگیری از بیماری های دهان و دندان و در نتیجه کاستن از هزینه های درمان خانواده ها و ارتقای سلامت جامعه می باشد.


کلیه خدمات در کلینیک دندانپزشکی سیار بصورت رایگان ارائه می شود :

   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی به مناطق محروم و دوردست شهرستان آماده افتتاح گردیده است.

   دکتر اصغر بحرانی گفت: گروه هدف خدمات این کلینیک کودکان زیر 14 سال، جمعیت عشایری و زنان باردار و مادران شیرده می باشند که در مجموع حدود 8000 نفر تحت پوشش این خدمات قرار می گیرند.

وی افزود: در این کلینیک سیار، خدماتی همچون وارنیش فلورایدتراپی، فیشورسیلانت، پالپتومی، کشیدن و جرم گیری بصورت رایگان ارائه می شود.

   وی ضمن تشکر از مدیران آموزش و پرورش شهرستان و شهر کاکی در همکاری و تعامل با حوزه بهداشت و درمان گفت: در سال گذشته 400 میلیون تومان خدمات رایگان توسط شبکه بهداشت و درمان در سطح آموزش و پرورش ارائه گردیده است.

   وی با اشاره به اختصاص 6 میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان شهرستان گفت: تخصیص کامل این اعتبار جهشی مهم در حوزه بهداشت و درمان شهرستان ایجاد خواهد نمود.


کلمات کلیدی:
کلینیک.سیار.دندانپزشکی     افتتاح.کلینیک.سیار     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >