رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: توجه ویژه به حوزه فرهنگ، ضامن سلامت جامعه است.

12 دی 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: توجه ویژه به حوزه فرهنگ، ضامن سلامت جامعه است.

   دکتر اصغر بحرانی در دیدار با دبیر و سفیران جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: فرهنگ، حلقه مفقوده بسیاری از روابط اجتماعی در دنیای امروز و زمینه‌ساز بسیاری از بداخلاقی‌هاست.
    وی تصریح کرد: زبان فرهنگ زبان تأثیرگذاری است که به‌وسیله آن می‌توان بسیاری از نیازها و مطالبات جوانان را پاسخ داد.
    دکتر اصغر بحرانی با اشاره به اهمیت جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: بدون تردید جشنواره فرهنگی فضایی معنوی را در بین کارکنان و دانشجویان ایجاد خواهد نمود و موجب بروز و ظهور استعدادهای نهفته آنان خواهد شد.
    رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: در هشتمین جشنواره فرهنگی استقبال خوبی از سوی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی صورت گرفت و ان‌شاءالله در جشنواره نهم نیز شاهد استقبال خوب کارکنان این شبکه باشیم.
    دبیر جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت باهدف تقویت فضای پرنشاط و انگیزه فرهنگی و هنری در دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سایر دانشگاه‌های کشور و جهان از طریق فرهنگ و هنر و ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌گیری از ابزار هنر برگزار می‌شود.
   سمیه عباسپور افزود: در راستای برگزاری هر چه‌ بهتر این جشنواره، معاونت فرهنگی دانشجویی اقدام به تشکیل دبیرخانه دایمی جشنواره نموده است.
دبیر جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: سفیران جشنواره با حضور در شبکه‌ ها و بیمارستان‌ها ضمن تبیین مختصات و مراحل جشنواره با ایجاد غرفه و دیدار با کارکنان از متقاضیان ثبت‌نام می‌کنند.
    گفتنی است دبیر و سفیران جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با رییس و کارکنان این شبکه دیدار و غرفه جشنواره را در این شبکه دایر کردند.

کلمات کلیدی:
دبیر.جشنواره.سیمرغ     سمیه.عباسپور     رییس.شبکه.بهداشت     دکتر.اصغر.بحرانی     جشنواره.فرهنگی.بهداشت     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   12 دی 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >