فرماندار شهرستان دشتی:
رضایت خوبی از ارائه خدمات در بیمارستان زینبیه وجود دارد.

3 بهمن 1396
فرماندار شهرستان دشتی گفت: رضایت خوبی از ارائه خدمات در بیمارستان زینبیه خورموج وجود دارد.

   فرماندار شهرستان دشتی در حاشیه برنامه تجلیل از پرستاران بیمارستان زینبیه، از بخش های مختلف بیمارستان از جمله اورژانس، داخلی، اطفال، ICU و دیالیز بازدید نمودو با تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان گفتگو نمود. وی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار، گفت: بحمدالله رضایت خوبی از ارائه خدمات درمانی در بیمارستان وجود دارد؛ و از رییس و کارکنان بیمارستان زینبیه (س) قدردانی می شود.

   عبدالله نادری با اشاره به بهداشت مناسب محیط بیمارستان گفت: در بحث زیرساخت ها اقدامات خوبی صورت گرفته و امکانات و تجهیزات مناسبی فراهم گردیده است. وی افزود: در بحث نیروی انسانی کمبودهایی وجود دارد که نیاز به پیگیری و رفع آن وجود دارد.

   امام جمعه خورموج نیز ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار از مسئولان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان زینبیه در فراهم نمودن برنامه دیدار حضوری پرستاران تقدیر نمود و گفت: بحمدالله رضایت خوبی از انجام خدمات در بین مراجعین و بیماران وجود دارد؛ و در بحث فضاها و تجهیزات بیمارستانی نیز پیشرفت های خوبی حاصل شده است.

   حجت الاسلام والمسلیمن عبدالحسین مصلح افزود: هم اکنون بیمارستان زینبیه (س) علاوه بر شهرستان دشتی پاسخگوی مراجعات شهرستان های همجوار می باشد.


کلمات کلیدی:
فرماندار.شهرستان.دشتی     عبدالله.نادری     روز.پرستار     میلاد.حضرت.معصومه     بیمارستان.زینبیه     شبکه.بهداشت.دشتی    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >