با حضور تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه صورت گرفت:
پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی

25 بهمن 1396
با حضور تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، نحوه عملکرد و ارائه خدمات بهداشتی و همچنین وضعیت شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی در بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
   دکتر عبدالمحمد خواجه‌ ئیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بحمدالله با مدیریت و حس تعهد و مسئولیت‌پذیری خوبی که در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتی وجود دارد شاهد ارتقای زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت نیروی انسانی موردنیاز حوزه بهداشت شهرستان بوده‌ایم و در امر اجرای طرح تحول نظام سلامت در بخش بهداشت در این شهرستان بسیار خوب عمل شده است.
   دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست هدف از اجرای این پایش را مرور و بررسی شاخص‌های بهداشتی و نحوه ارایه خدمات بهداشتی در شهرستان دشتی عنوان کرد و افزود: تمام مصوبات پایش سال قبل اجرایی و عملیاتی شده است. 
   گفتنی است در این نشست که معاون اجرایی و مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رییس و مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز حضور داشتند، روند ارائه خدمات و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی موردبررسی، بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ ها ارائه شد.


کلمات کلیدی:
نشست.پایش.عملکردبهداشتی     تیم.پایش.بهداشتی     معاونت.بهداشتی.دانشگاه     شاخص.بهداشتی     دکتر.خواجه.ئیان     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر    
شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >