رییس شبکه بهداشت دشتی خبر داد؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴ میلیارد ریال پروژه سلامت در دشتی

3 ارديبهشت 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در هفته سلامت دو پروژه عمرانی بااعتبار ۴ میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

   دکتر اصغر بحرانی در نشست خبری با اصحاب رسانه، هفته سلامت را ویترین خدمات و دستاوردهای بهداشت و درمان دانست و افزود: هفته سلامت فرصت مناسبی برای معرفی برنامه و خدمات حوزه سلامت است و تلاش می‌کنیم در این هفته با استفاده از تمام ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی برنامه‌های حوزه بهداشت و درمان به نحو احسن به اطلاع عموم رسانده شود.
   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در هفته سلامت برنامه‌های متعددی ازجمله افتتاح ایستگاه سلامت، نشست خبری با اصحاب رسانه، برپایی ایستگاه تن‌سنجی، همایش سفیران سلامت، دیدار با ایثارگران حوزه سلامت و کارگاه‌های آموزشی تغذیه سالم اجرا خواهد شد.
   دکتر بحرانی افزود: در هفته سلامت خانه بهداشت روستای وراوی با بااعتبار ۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی اورژانس جاده‌ای شهر کاکی نیز بااعتبار ۲ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.
   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در راستای ترویج فرزند آوری در راستای تحقق سیاست‌های مقام معظم رهبری در بخش جمعیت، در آیینی از مادرانی که در سال جاری فرزند آوری داشته‌اند تجلیل خواهد شد.


کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     پروژه.های.عمرانی     افتتاح.پروژه.سلامت     افتتاح.ایستگاه.سلامت     نشست.خبری     دکتر.اصغر.بحرانی    
شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >