در بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام گرفت:
بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شیخیان سلنجی و شیخیان ماری شهرستان دشتی

21 دی 1397
مسائل و مشکلات روستاهای شیخیان ماری و شیخیان سلنجی شهرستان دشتی در بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موردبررسی قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نمایندگی از استاندار با حضور در روستاهای شیخیان ماری و شیخیان سلنجی شهرستان دشتی مسائل، مشکلات و نیازمندی‌های این دو روستا را مورد ارزیابی و بررسی قرارداد.
   دکتر سعید کشمیری که به نمایندگی از سوی استاندار بوشهر در این دو روستا حضور یافته بود، در دیدارهایی صمیمی با دهیاران، اهالی و نیازمندان این روستاها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
   وی با حضور در مسجد روستای شیخیان ماری ضمن گفتگو با اهالی روستا از دو تن از آزادگان این روستا تجلیل کرد.
   وی همچنین با حضور در مدارس ابتدایی این دو روستا ضمن بررسی وضعیت آموزشی و دیدار و گفتگو با معلمان و دانش آموزان، از پنج‌تن از دانش آموزان ممتاز این روستاها تقدیر کرد.
   دکتر سعید کشمیری همچنین ضمن دیدار با دو خانواده نیازمند در روستای شیخیان ماری و تفقد از آنان از کارآفرین برتر این روستا تجلیل کرد.
    گفتنی است دکتر سعید کشمیری در پایان این بازدیدها با حضور در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی ضمن بازدید از واحدهای مختلف این شبکه از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات قرار گرفت.


کلمات کلیدی:
روابط.عمومی     شبکه.بهداشت.دشتی     بازدید.رییس.دانشگاه     دانشگاه.علوم     .پزشکی     دکتر.سعید.کشمیری    
روستای.شیخیان.ماری     روستای.شیخیان.سلنجی    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >