پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت روز ملی دندانپزشکی

23 فروردين 1398
دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت روز ملی دندانپزشکی پیام تبریکی صادر نمود.

   دکتر اصغر بحرانی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی بمناسبت روز ملی دندانپزشکی پیام تبریکی صادرنمود.متن پیام بدین شرح است:

 

 

بسمه تعالی

   دندانپزشکان بعنوان یکی از ارکان مهم نظام سلامت همواره نقش بی بدیل خود را در پیشبرد برنامه ها و اجرای سیاستهای بخش سلامت دهان و دندان و در نهایت ارتقای سلامت جامعه ایفا نموده اند. سلامت دهان و دندان با توجه به نقش مهم و تاثیر گذار آن در سلامت بدن، از اهمیت ویژه ای در حوزه بهداشت و درمان برخوردار است. به همین دلیل نگاه متولیان نظام سلامت کشور بویژه در سالهای اخیر بیش ازپیش به رشد و توسعه این بخش معطوف گردیده است.

   شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز با نگاه ویژه به مقوله سلامت دهان و دندان، گامهای موثری را در ارتقای این بخش با عنایت ویژه به رویکرد پیشگیرانه برداشته است. استقرار دندانپزشک در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، تاسیس مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان، انجام اقدامات پیشگیرانه جهت دانش آموزان با حضور مستمر کارشناسان در مدارس و نیز راه اندازی کلینیک سیار دندانپزشکی و ارائه خدمات رایگان به روستاهای دورافتاده و جمعیت عشایری شهرستان از جمله این اقدامات است.

   اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام والای دندانپزشک و تبریک روز ملی دندانپزشکی به تمامی دندانپزشکان پرتلاش بویژه دندانپزشکان و تلاشگران حوزه سلامت دهان و دندان شهرستان دشتی، از تلاش های مجدانه آنان در اجرای برنامه های این حوزه و خدمات ارزشمند آنان به مردم شریف این شهرستان قدردانی نموده، سلامتی و دوام توفیقات آنان را از درگاه حضرت مسئلت دارم.

دکتر اصغر بحرانی                      

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی

بیست و سوم فروردین ماه نود و هشت     


کلمات کلیدی:
روز.ملی.داندانپزشکی     رییس.شبکه.دشتی     دندانپزشک     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >