فرماندار شهرستان دشتی:
از ظرفیت فضای مجازی در انتقال پیام‌ها و مفاهیم بهداشتی به مردم استفاده شود.

4 ارديبهشت 1398
فرماندار شهرستان دشتی بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی در انتقال پیام‌ها و مفاهیم بهداشتی به مردم تأکید کرد.

   فرماندار شهرستان دشتی در نخستین جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی که در دومین روز از هفته سلامت برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت آموزش و اطلاع‌رسانی در حوزه سلامت گفت: از ظرفیت فضای مجازی جهت انتقال پیام‌ها و مفاهیم بهداشتی به مردم استفاده گردد.
   عبدالله نادری با تقدیر از اجرای طرح‌های نشاط اجتماعی در سطح شهرستان گفت: ضرورت دارد تمامی تدابیر لازم جهت ارتقای سطح سلامت روحی و جسمی افراد و افزایش امید به زندگی در آنان اتخاذ شود.
   وی با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان تصریح کرد: نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از اهمیت ویژه‌ای در سلامت مردم برخوردار است و با توجه به افزایش تقاضای مواد غذایی در ماه رمضان ضروری است که گشت‌ها و نظارت‌های بهداشتی به‌ویژه بر عرضه‌کنندگان مواد غذایی در بازارهای هفتگی و نیز دست‌فروشی‌ها به‌صورت منظم و مستمر صورت گیرد.
   وی افزود: سلامت آب شرب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و ضرورت تکمیل دستگاه‌های کلرزنی در سطح شهرستان موردتوجه جدی قرار گیرد. فرماندار شهرستان دشتی همچنین بر اهمیت پیگیری چگونگی اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی تأکید کرد.
   لازم به ذکر است در پایان این جلسه از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی که بیشترین تعامل را با شبکه بهداشت و درمان داشته‌اند توسط فرماندار شهرستان دشتی تجلیل شد.


کلمات کلیدی:
فرماندار.شهرستان.دشتی     ظرفیت.فضای.مجازی     کارگروه.شورای.سلامت     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >