با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی:
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی شد. + گزارش تصویری

16 مهر 1398
با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی شد.

   در آیینی با حضور معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی و از خدمات رییس پیشین این شبکه تقدیر شد.
   معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دراین آیین گفت: در سالیان اخیر پیشرفتهای خوبی در حوزه سلامت شهرستان دشتی ایجاد شده و این شهرستان در بحث تکمیل زیرساختهای بهداشتی درمانی یکی از کاملترین شهرستان های استان است.
   دکتر عبدالمحمد خواجه ییان با تقدیر از خدمات دکتر بحرانی رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان و اشاره به تکمیل بیش از 90 در صد از زیرساخت های حوزه سلامت شهرستان افزود: از لحاظ تجهیزات بهداشتی درمانی و تأمین نیروی انسانی پیشرفت های قابل توجهی در شهرستان رخ داده است.
   وی تصریح کرد: این توانمندی در شهرستان بوده که مدیران موفقی را به حوزه سلامت معرفی نماید.
   وی با اشاره به تنوع و گستردگی برنامه های بهداشتی درمان، پیشرفت های حاصل شده در حوزه بهداشت و درمان را نتیجه تلاش و همدلی همه فعالان این عرصه دانست.
   معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: با وفاقی که در سطح دانشگاه بین بخش درمان و بهداشت وجود دارد انتظار داریم در سطح شهرستان ها نیز همدلی و  وفاق خوبی که بین شبکه ها و بیمارستان ها وجود داشته باشد چرا که نتیجه این همراهی و همدلی ارتقای سطح خدمات به مردم خواهد بود.
   دکتر جعفر زارعی زاده با اشاره به پیگیری ها و حساسیت ویژه نماینده شهرستان دشتی در مجلس شورای اسلامی به مقوله بهداشت و درمان گفت:  با همدلی و همراهی بخشهای بهداشت و درمان و کم کردن حاشیه ها می توان تصمیمات خوبی در زمینه های گوناگون اتخاذ نمود که نتیجه آن رضایت مردم از مجموعه بهداشت و درمان خواهد بود.
   سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و فرماندار شهرستان دشتی گفت:  نقطه اتکای من پس از اعتماد مدیران ، همدلی و تلاش همکاران خود در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان است و امیدوارم با تلاش جمعی همه فعالان عرصه بهداشت و درمان شاهد توفیقات خوبی در این حوزه باشیم.
   مهندس پرویز احمدی ضمن تجلیل از خدمات دکتر بحرانی گفت: شهرستان دشتی هم اکنون در بسیاری از شاخصهای بهداشتی درمانی جایگاه مطلوبی در سطح استان دارد و در بخش عمرانی بیش از 90درصد زیرساختهای شهرستان تکمیل شده است.
   وی با تأکید بر لزوم ارزش گذاری کارها و دادن اطلاعات صحیح به مردم گفت: باید برای پاسخگویی و راهنمایی و آموزش مردم وقت گذاشت و در جهت جلب رضایت آنان تلاش نمود.
   در این جلسه از خدمات دکتر اصغر بحرانی ریس پیشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تجلیل و مهندس پرویز احمدی با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بعنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان منصوب شد.


کلمات کلیدی:
سرپرست.جدید.شبکه     مهندس.پرویز.احمدی     تودیع.و.معارفه     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >