سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
15 واحد صنفی در شهرستان دشتی در یک هفته گذشته تعطیل و پلمب شده اند.

21 اسفند 1398
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از پلمب 15 واحد صنفی در یک هفته گذشته بدلیل تخلف از موازین بهداشتی خبر داد.

   سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در یک هفته گذشته در پی بازدید بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان  15 واحد صنفی در سطح شهرستان دشتی بدلیل تخلف از موازین بهداشتی با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی پلمب و تعطیل شده اند.
   مهندس پرویز احمدی گفت: این واحدهای صنفی شامل 5 کافه و 10 باب نانوایی بوده اند که در شهرهای خورموج و کاکی تعطیل شده اند.
   وی افزود: در شراط کنونی که خطر شیوع بیماری کرونا تهدیدی جدی برای سلامت افراد است، هیچگونه چشم پوشی از تخلفات بهداشتی که سلامت جامعه را تهدید می کنند صورت نمیگیرد زیرا خطای بهداشتی یک نفر ممکن است منجر به ابتلا و آلوده شدن چندین نفر گردد.
   مهندس پرویز احمدی تصریح کرد: کار ضدعفونی شهرها و روستاهای شهرستان بطور مرتب توسط شهرداری ها و دهیاری ها در حال انجام است و سپاه امام رضا (ع)، فرماندهی انتظامی، ستاد عتبات عالیات و شورای هیات های مذهبی شهرستان دشتی نیز در این زمینه اقدامات قابل توجهی انجام داده اند.
   وی با اشاره به لزوم قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا از مردم خواست ضمن رعایت نکات بهداشتی پیشگیرانه، در منزل بمانند و از ترددهای غیر ضروری خودداری نمایند.


کلمات کلیدی:
پلمب.واحد.متخلف     بازدید.بهداشت.محیط     بازرسان.بهداشت.محیط     خورموج.و.کاکی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >