3492 مورد بازدید بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی

25 خرداد 1399
از ابتدای آغاز طرح مبارزه با کرونا ، 3492 مورد بازدید بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی انجام شده است.

   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از انجام 3492 بازدیسد بهداشتی در شهرستان دشتی از آغاز اجرای طرح مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: از این تعداد بازدید 2716فقره مربوط به بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و 776 مورد مربوط به اماکن عمومی بوده است.
   مهندس پرویز احمدی افزود: در بازدید کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی، 35 مرکز به دلیل تخطی از موازین بهداشتی به مراجع قضایی معرفی و 26 مرکز تعطیل و پلمپ گردیده اند.
   وی با اشاره به بازدید مستمر کارشناسان یهداشت و درمان از ادارات و سازمان ها، بانک ها و فروشگاههای شهرستان دشتی افزود: این بازدیدها با هدف آموزش و بررسی رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود.
   مهندس پرویز احمدی ضمن درخواست از مردم برای توجه جدی به رعایت پروتکل های بهداشتی تصریح کرد: عدم استفاده از ماسک و بی توجهی به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراکز عمومی می تواند این مکان ها را به کانون شیوع کرونا تبدیل نماید.


کلمات کلیدی:
بازدید.بهداشتی     مبارزه.با.کرونا     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.دشتی     بهداشت.محیط     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >