فرماندار شهرستان دشتی: انتظار داریم مردم نسبت به زدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام جدید داشته باشند.

22 مهر 1399
عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا این شهرستان از افزایش تعداد فوتی ها و بستری شدگان ناشی از این بیماری در سطح شهرستان خبر داد.

      عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا این شهرستان از افزایش تعداد فوتی ها و بستری شدگان ناشی از این بیماری در سطح شهرستان خبر داد و گفت: انتظار داریم مردم نسبت به زدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام جدید داشته باشند؛ متاسفانه برخی از نسبت به این بیماری هیچ توجهی ندارند که این موضوع باعث ایجاد مشکل برای خودشان و دیگر شهروندان می شوند.

    فرماندار شهرستان دشتی افزود: هیچ خدمتی به افراد بدون ماسک در ادارات و صنوف داده نشود و با متخلفین برخورد می شود. وی افزود: بازارهای هفتگی، پارک ها، بوستان های محله ای و آرامستان ها تا اطلاع ثانوی تعطیل و مسئولین آن نیز بر عهده شهرداران می باشد.

   وی هم چنین خاطر نشان کرد: اماکن ورزشی و آموزشی، تعطیل شوند و سلف غذا در رستوران ها ممنوع می باشد. نظارت بر مرغ فروشی ها، ماهی فروشان، میوه و تره بار فروشان، نانوایی ها و کارگاه های تولیدی با جدیت ادامه داشته باشد و با متخلفینی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، برخورد شود.


کلمات کلیدی:
ستاد.کرونا.شهرستان     پیشگیری.از.کرونا     فرماندار.شهرستان.دشتی     عبدالله.نادری     مبارزه.با.کرونا     رعایت.پروتکل.بهداشتی    
شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   29 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >