امام جمعه خورموج:
عرصه پرستاری به ویژه در شرایط خاص کنونی ناشی از شیوع کرونا عرصه جهاد در راه خداست. +گالری تصاویر

2 دی 1399
امام جمعه خورموج گفت: عرصه پرستاری به وبژه در شرایط خاص کنونی ناشی از شیوع کرونا، عرصه جهاد در راه خداست.

   امام جمعه خورموج در آیین تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان زینبیه(س) به مناسبت روز پرستار گفت: عرصه پرستاری بویژه در شرایط خاص کنونی که کادر درمان در حال مقابله با شیوع کرونا در کشور می باشد و مدافعان سلامت زیادی را در این راه از دست داده ایم، عرصه ی جهاد در راه خداست.
   حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین مصلح افزود: پرستاران به تعبیر مقام معظم رهبری فرشتگان رحمت الهی در میان بیماران هستند که با روح و جان خود در راه التیام بخشیدن به آلام بیماران تلاش و فداکاری می کند.
   وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا به همت مدیران حوزه سلامت و کادر بهداشت و درمان اقدامات گسترده و موثری در راه مقابله با این بیماری در سطح شهرستان صورت گرفته است که قابل تقدیر می باشد.
   وی در این آیین که فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی نیز حضور داشت تاکید کرد: برگزاری هرگونه برنامه مذهبی و فرهنگی در سطح شهرستان منوط به موافقت ستاد مدیریت و مقابله با کرونا و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوده و خواهد بود.
   در این آیین سرهنگ پاسدار محمدرضا زارعی تبار فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی نیز ضمن تقدیر از مدافعان سلامت و تبریک روز پرستار تصریح کرد: مجموعه سپاه و بسیج در جهت اجرای هرچه بهتر طرح شهید سلیمانی در کنار مدافعان سلامت و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود.

 

عکاس: ابراهیم رضائی


کلمات کلیدی:
عرصه.پرستاری     پرستاری.درشرایط.کرونا     تقدیر.از.پرستاران     امام.جمعه.خورموج     حجت     الاسلام.والمسلمین.مصلح    
فرمانده.سپاه.دشتی     سرهنگ.محمدرضا.زارعی     شبکه.بهداشت.دشتی     بیمارستان.زینبیه.خورموج    

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >