همزمان با آخرین روز از هفته دولت در شهرستان دشتی صورت گرفت: آغاز عملیات اجرایی پروژه خیّرساز مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک

8 شهريور 1400
در آیینی همزمان با آخرین روز از هفته دولت‌ و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین، عملیات اجرایی پروژه خیرساز مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک شهرستان دشتی آغاز شد.

   رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: نقش خیرین در تکمیل زیر ساخت‌های حوزه سلامت شهرستان دشتی مهم و اساسی بوده است.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد تغییر در سطح ارائه خدمات بهداشتی به مراکز  همجوار با روستای چارک پس از افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت این روستا تاکید کرد: پروژه مرکز خدمات جامع سلامت چارک پروژه‌ای مستقل از سایر مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان دشتی می‌باشد که با بهره‌برداری از آن هیچ گونه تغییری در سطح ارائه خدمات در مراکز خدمات جامع سلامت همجوار با آن ایجاد نخواهد شد.
   معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری دشتی نیز در در این آیین با تقدیر از نقش ارزنده خیرین در احداث پروژه‌های عمرانی این شهرستان تصریح کرد: با بهره برداری از پروژه‌های عمرانی که طی دو سال گذشته در سطح شهرستان دشتی به همت خیرین حوزه سلامت افتتاح شده و یا در حال احداث می‌باشند، بیش از چهار هزار متر مربع به فضاهای بهداشتی درمانی شهرستان افزوده خواهد شد.
   مهندس روح الله قلی زاده تنگستانی افزود: تمهیدات لازم جهت تامین تجهیزات بهداشتی درمانی و نیروی تخصصی لازم جهت اماکن بهداشتی درمانی درحال احداث شهرستان با مساعدت رئیس و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اندیشیده خواهد شد.
   گفتتی است پروژه مرکز خدمات جامع سلامت و ۳ واحد پانسیون روستای چارک با اعتباری بالغ بر ۴۰‌میلیارد ریال و زیر بنای ۶۵۰ متر مربع توسط حاج احمد فقیه از خیرین حوزه سلامت شهرستان دشتی به مدت ۱۲ ماه احداث خواهد شد.


کلمات کلیدی:
هفته.دولت     پروژه.خیرساز.مرکزچارک     کلنگ.زنی.مرکزچارک     مرکزخدمات.جامع.سلامت.چارک     دکتر.سعید.کشمیری     حاج.احمد.فقیه    
روستای.چارک     شبکه.بهداشت.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >