رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: خانواده‌ها فرصت طلائی ایجاد شده برای واکسیناسیون سالمندان را از دست ندهند.

21 ارديبهشت 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اعلام این که تاکنون ۷۳۶ سالمند بالای ۸۰ سال در سطح شهرستان دشتی در راستای اجرای فاز دوم واکسیناسیون کووید ۱۹ در برابر این بیماری واکسینه شده‌اند، گفت: خانواده‌ها فرصت طلائی ایجاد شده برای واکسیناسیون سالمندان را از دست ندهند.

   مهندس پرویز احمدی افزود: سالمندان آسیب‌پذیرترین افراد جامعه در برابر ویروس کرونا هستند و واکسینه شدن  به همراه رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند تا حدود زیادی ضامن سلامتی آنان باشد.
   وی تصریح کرد: در برخی موارد عدم پاسخگویی به تماس تلفنی مراقبین سلامت، اعلام و ثبت شماره نادرست و یا تغییر شماره تلفن، موجب عدم دسترسی به سالمندان گردیده و شایسته است خانواده‌ها در صورت وجود سالمند بالای ۸۰ سال در منزل، جهت هماهنگی به‌منظور دریافت واکسن با نزدیک‌ترین مرکز خدمات جامع سلامت تماس حاصل نمایند.
   وی اضافه کرد: هم اکنون فاز دوم وکسیناسیون کووید-۱۹ در مرکز شهرستان و نیز توسط کلیه مراکز خدمات جامع سلامت در نقاط مختلف شهرستان در اماکن تعیین شده در هر منطقه در حال اجراست.
   مهندس احمدی با اشاره به تغییر وضعیت رنگبندی شهرستان از قرمز به نارنجی تاکید کرد: با وجود لغو برخی محدویت‌های صنفی، رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار دارد و بی توجهی نسبت به توصیه‌های پیشگیرانه، زمینه بروز خسارات جبران ناپذیری را برای خانواده‌ها فراهم خواهد نمود.


کلمات کلیدی:
رئیس.شبکه.بهداشت     مهندس.پرویز.احمدی     واکسناسیون.سالمندان     سالمندان.بالای.80سال     واکسناسیون.کووید.19     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   3 آبان 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >