رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
تعامل سازنده شبکه بهداشت و درمان با شبکه دامپزشکی موجب ارتقای سلامت غذایی شهرستان گردیده است

21 مهر 1401
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: همکاری و تعامل سازنده شبکه بهداشت و درمان با شبکه دامپزشکی موجب ارتقای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گردیده است.

   رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در دیدار با رییس شبکه دامپزشکی این شهرستان که به مناسبت هفته دامپزشکی صورت گرفت گفت: وزارت بهداشت با بهره مندی از حداکثر امکانات خود می تواند 25 درصد از سلامت جامعه را تامین کند و مابقی آن برعهده مردم و دیگر سازمان ها و نهادهای مرتبط با سلامت است که شبکه دامپزشکی یکی از مهمترین این دستگاه ها می باشد.
   مهندس پرویز احمدی تصریح کرد: در سایه همکاری و تعامل شبکه های دامپزشکی و بهداشت و درمان، گام های مهم و مؤثری در بخش های سلامت و امنیت مواد غذایی، پیشگیری از بیماری های مشترک انسان و دام و ارتقای سلامت جامعه شهری و روستایی برداشته شده است.

100 مرکز عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان دشتی تحت نظارت و بازدید مستمر قرار دارند:
   رییس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی نیز در این دیدار گفت: امنیت غذایی مقوله ای بسیار مهم در سلامت جامعه است و شبکه دامپزشکی از تمام توان خود در جهت تحقق سلامت و امنیت غذایی مردم بهره می برد.
   دکتر احمد ایزدی افزود: پرسنل شبکه دامپزشکی با عزیمت به دورافتاده ترین و صعب العبورترین مناطق شهرستان کار واکسیناسیون دام را با مشقات فراوان انجام می دهند تا مواد غذایی سالم در دسترس مردم قرار گیرد.
   دکتر ایزدی افزود: شبکه دامپزشکی همواره از تعامل سازنده شبکه بهداشت و درمان در اجرای برنامه های خود برخوردار بوده و نتایج این همکاری های متقابل قابل مشاهده است.
   وی اضافه کرد: هم اکنون 100 مرکز عرضه مواد غذایی در سطح شهرستان دشتی، تحت نظارت و بازدید مستمر کارشناسان شبکه دامپزشکی قرار دارند.
   گفتنی است در این دیدار با اهدای لوح سپاس و هدیه ای از خدمات و همکاری های رییس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی توسط رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر شد.


کلمات کلیدی:
تعامل.بهداشت.با.دامپزشکی     ارتقای.سلامت     ارتقای.امنیت.غذایی     مهندس.پرویز.احمدی     رییس.شبکه.بهداشت.دشتی     دکتر.احمد.ایزدی    
رییس.شبکه.دامپزشکی.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   29 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >