اورژانس 115 پیشگام در مدیریت و مقابله با سوانح و حوادث؛
124 ماموریت توسط اورژانس 115 شهرستان دشتی در ایام نوروز انجام شد

21 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در ایام نوروز 124 ماموریت توسط اورژانس 115 شهرستان دشتی انجام شد.

   مهندس پرویز احمدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: اورژانس 115 از بازوان توانمند نظام سلامت و پیشگام در مدیریت و مقابله با حوادث و سوانح می باشد.
   وی با اشاره به اینکه 4 پایگاه اورژانس جاده ای در مناطق کاکی، چاووشی، شنبه و گلستان و 1 پایگاه اورژانس شهری در خورموج، خدمات اورژانس و فوریت های پزشکی را در شهرستان دشتی ارائه می دهند افزود: در ایام نوروز، 124 ماموریت توسط اورژانس 115 شهرستان دشتی انجام گرفت که از این تعداد، 42 ماموریت مربوط به حوادث ترافیکی و  82 ماموریت مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است.
   وی خاطرنشان کرد: از مجموع ماموریت های ترافیکی انجام شده که منجر به اعزام 57 مصدوم به مراکز درمانی شد ، 23 ماموریت درون شهری و 19 ماموریت برون شهری بوده است.
   مهندس احمدی با اشاره به اینکه در سال گذشته با اقدام به موقع و دقت نظر پرسنل اورژانس 115 شهرستان دشتی شاهد 4 مورد نجات جان مادر باردار و نوزاد در نقاط صعب العبور شهرستان بودیم تصریح کرد: پرسنل خدوم اورژانس 115 همواره در مقاطع مختلف با تعهد و همت والای خود فصل های درخشانی را از خدمات صادقانه به بیماران و حادثه دیدگان رقم زده اند که ستودنی و قابل تقدیر است.
   وی استقرار در محل برگزاری  آیین ها و مراسم ملی و مذهبی را از دیگر اقدامات اورژانس 115 برشمرد و افزود: اورژانس 115 بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به تماس شهروندان و ارائه خدمات فوریتهای پزشکی در نقاط مختلف شهرستان می باشد.


کلمات کلیدی:
اورژانس.115     خدمات.دهی.ایام.نوروز     سوانح.و.حوادث     شبکه.بهداشت.شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >