رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
در 2 سال گذشته 7500 متر مربع به فضای بهداشتی درمانی شهرستان دشتی افزوده شده است

10 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در 2 سال گذشته 7500 متر مربع به فضای بهداشتی درمانی شهرستان دشتی افزوده شده است.

   مهندس پرویز احمدی در جلسه کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتی با قدردانی از دغدغه مندی ائمه جمعه، فرماندار و نماینده شهرستان در مورد مسائل حوزه سلامت گفت: شهرستان دشتی در سال گذشته در بسیاری از شاخص های بهداشتی درمانی از جمله استانداردسازی خانه های بهداشت، خدمات میانسالان، خدمات دهان و دندان به دانش آموزان ابتدایی و پیش دبستانی، نسخه نویسی الکترونیک و آزمون های جامع بهورزان، مراقبین و کارشناسان حائز رتبه اول در سطح استان گردیده است.
   وی افزود: همچنین در سال گذشته بیمارستان زینبیه خورموج از لحاظ جذب متخصص پس از بیمارستان خلیج فارس حائز رتبه دوم در سطح استان بوده است.
   رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: در 2 سال گذشته و از زمان آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون با صرف اعتباری بالغ بر 1200 میلیارد ریال، بیش از 7500 متر مربع به فضای بهداشتی درمانی شهرستان افزوده شده و 2000 میلیارد ریال تجهیزات بهداشتی درمانی خریداری شده که برگ زرینی بر خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت انقلابی افزوده است.
   وی همچنین از تبدیل وضعیت 120 نفر از کارکنان حوزه سلامت شهرستان دشتی در 2 سال گذشته خبر داد.
   وی هچنین به اشتغال 23 پزشک عمومی در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، شبانه روزی شدن داروخانه کاکی و افزایش ساعات کار داروخانه شنبه اشاره کرد.
گفتنی است در این جلسه مسئول واحد پیشگیری از بیماری های واگیر، مسئول پیشگیری از بیماری های غیر واگیر و مسئول برنامه کودکان واحد سلامت خانوواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نکاتی را پیرامون بیماری سالک، ممنوعیت تبلیغات کالاهای آسیب رسان و نیز قانون حمایت از مادران شیرده ارائه دادند که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


کلمات کلیدی:
افزایش.فضای.بهداشتی.درمانی     دغدغه.مسئولان.حوزه.سلامت     اعتبارات.بهداشتی.درمانی     دولت.انقلابی.سیزدهم     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >