طرح اتوبوس سیار ایدز با همکاری اداره بهزیستی شهرستان دشتی اجرا شد.

14 آذر 1402
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، طرح اتوبوس سیار ایدز با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره بهزیستی شهرستان دشتی اجرا شد.

   کارشناس مسئول مبارزه با بیماری‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در هفته جهانی ایدز و با هدف آموزش و انجام تست رایگان و محرمانه شبکه بهداشت و درمان با همکاری اداره بهزیستی شهرستان اقدام به راه‌اندازی پایگاه‌های سیار (اتوبوس ایدز) کرده است.
   رضا حسین زاده افزود: هر ساله یکم دسامبر به‌عنوان روز جهانی ایدز نام‌گذاری شده است و شعار این هفته در سال ۱۴۰۲ «ارتقای خدمات تشخیص اچ.آی.وی با مشارکت اجتماعی و پایان ایدز با پوشش همگانی خدمات پیشگیری، تشخیص، مراقبت و درمان» است.
    کارشناس مسئول مبارزه با بیماری‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: با توجه به محور اصلی هفته اطلاع‌رسانی اچ.آی.وی پویش «من هم تست اچ.آی.وی انجام می‌دهم» اتوبوس ایدز به مدت ۶ روز در مکان‌های پر تردد شهر خورموج استقرار یافته است.


کلمات کلیدی:
اتوبوس.سیار.تست.ایدز     تست.بیماری.ایدز     هفته.جهانی.ایدز     کنترل.بیماری.ایدز     شبکه.بهداشت.شهرستان.دشتی     اداره.بهزیستی.شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >