فرماندار شهرستان دشتی:
شعار دولت مردمی ایران قوی، با داشتن جامعه سالم محقق می‌شود

15 اسفند 1402
فرماندار شهرستان دشتی گفت: شعار دولت مردمی ایران قوی، با داشتن جامعه سالم محقق می‌شود.

   علی بحرانی در سومین جلسه اجرایی برنامه سلامت خانواده(پزشکی خانواده و نظام ارجاع) در شهر خورموج گفت: زمانی ما می‌توانیم شعار دولت مردمی ایران قوی سر دهیم که جامعه‌ای سالم و با قدرت کار داشته باشیم که پیش‌نیاز این مهم، سلامت جامعه است.
   وی به اجرای پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون در سال جاری اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح کمک کرد تا نظام سلامت به پایداری برسد و خانواده‌ها به آرامش و امنیت دست پیدا کنند. بحرانی در خصوص اجرای برنامه سلامت خانواده (پزشکی خانواده و نظام ارجاع) در شهر خورموج اظهار داشت: بر اساس پروتکل‌ها و نظمی که در حوزه کاری داریم حوزه بهداشت و درمان اهمیت ویژه‌ای دارد و تمام تلاشمان بر این است که با همراهی شبکه بهداشت و درمان شهرستان این برنامه به‌خوبی اجرا شود.
   فرماندار شهرستان دشتی اضافه کرد: در زمینه تأمین و تجهیز فضای فیزیکی جهت راه‌اندازی پایگاه‌های جدید شهری از هیچ تلاش و مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.
   سومین جلسه اجرایی طرح سلامت خانواده (پزشکی خانواده و نظام ارجاع) در شهر خورموج با حضور فرماندار شهرستان دشتی، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار و رییس شبکه و درمان در فرمانداری برگزار شد.

کلمات کلیدی:
برنامه.سلامت.خانواده     پزشکی.خانوداه     نظام.ارجاع     حوزه.بهداشت.و.درمان     شبکه.بهداشت.شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >