رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی؛
در سال گذشته 100 درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان محقق شد

6 خرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در سال گذشته 100 درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی محقق شد.

   مهندس پرویز احمدی در جمع نمازگزاران مسجد الحجه(ع) خورموج گفت: با وجود همه دشمنی ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب جنگ های ترکیبی و تحریم های ظالمانه استکبار، بحمدالله درخت تنومند و شجره طیبه نظام اسلامی در همه عرصه ها سربلند و استوار بوده است.
   وی به بیان خدمات و دستاوردهای حوزه سلامت شهرستان دشتی پرداخت و گفت: 50 واحد بهداشتی درمانی از جمله پایگاه‌های اورژانس 115، خانه های بهداشت، پایگاه‌های سلامت، مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان خدمات متنوعی را در حوزه های مختلف بهداشت و درمان به مردم ارائه می دهند.
   وی اضافه کرد: بیش از 50 خدمت بهداشتی درمانی بصورت رایگان در خانه های بهداشت، پایگاههای سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت ارائه می شود.
   این مقام مسئول افزود: در دولت سیزدهم 120 نفر از نیروهای شرکتی، قراردادی و طرحی بهداشتی درمانی شهرستان دشتی تبدیل وضعیت شده و اکنون به صورت رسمی مشغول به فعالیت هستند..
   وی تصریح کرد: برای نخستین بار در چندسال اخیر، 100 درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در سال گذشته محقق شد.
وی با تقدیر از مساعدتهای مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و پیگیری مسئولان شهرستان دشتی اظهار داشت: در یک سال گذشته شهرستان دشتی از بهترین شهرستان های استان در زمینه جذب متخصصان بوده است.
   مهندس پرویز احمدی گفت: از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تاکنون 12 پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان دشتی با مجموع اعتبار 1700 میلیارد ریال آغاز یا افتتاح شده است که با افتتاح و بهره برداری از کلیه این پروژه ها که تلاش می شود در هفته دولت یا دهه مبارک فجر صورت پذیرد، 7500 متر مربع به فضای بهداشتی درمانی شهرستان افزوده خواهد شد.
وی موضوع جوانی جمعیت را از اولویت های اساسی حال حاضر  نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: همه افراد در هر جایگاهی می بایست در جهت رفع دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه جوانی جمعیت و فرزندآوری به هر نحو ممکن گام بردارند.
   گفتنی است با برنامه ریزی فرمانداری شهرستان دشتی مدیران دستگاههای اجرایی بصورت هفتگی در مساجد شهر خورموج به بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار در زمینه های مربوط به دستگاه اجرایی تحت نظر خود خواهند پرداخت.


کلمات کلیدی:
خدمات.حوزه.سلامت     دستاوردهای.حوزه.سلامت     دستاوردهای.دولت.سیزدهم     شهرستان.دشتی     شبکه.بهداشت.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >